Продукція > KOINO > NS22-PM-W2A02B
NS22-PM-W2A02B
NS22-PM-W2A02B KOINO
NS22.pdf
Виробник: KOINO
Description: 22mm PUSH BUTTON
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 3A (AC), 270mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: 4PST-2NO/2NC
Type: Standard
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Screw Terminal
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia
Color - Actuator/Cap: White
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 250 V