NS28D-0402-07
NS28D-0402-07 NAC HOLDINGS LIMITED
NS28D-0402-07.pdf
Виробник: NAC HOLDINGS LIMITED
Description: SPEAKER 4OHM 2W 91DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Foam
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 450Hz
Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 3 W
Power - Rated: 2 W
Frequency Range: 400 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 91.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 838 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 2W 91DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Foam, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 450Hz, Height - Seated (Max): 0.406" (10.30mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 3 W, Power - Rated: 2 W, Frequency Range: 400 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 91.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).