NS28M-04005-L100-01
NS28M-04005-L100-01 NAC HOLDINGS LIMITED
NS28M-04005-L100-01.pdf
Виробник: NAC HOLDINGS LIMITED
Description: SPEAKER 4OHM 500MW 90DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 700Hz
Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 700 mW
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 500 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 90.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 1880 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 500MW 90DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 700Hz, Height - Seated (Max): 0.417" (10.60mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 700 mW, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 500 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 90.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).