NS28M-04005-L80-02
NS28M-04005-L80-02 NAC HOLDINGS LIMITED
NS28M-04005-L80-02.pdf
Виробник: NAC HOLDINGS LIMITED
Description: SPEAKER 4OHM 500MW 90DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 700Hz
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 4 Ohms
Power - Max: 700 mW
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 500 Hz ~ 10 kHz
Efficiency - dBA: 90.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 2100 шт:
Написати відгук
Description: SPEAKER 4OHM 500MW 90DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 700Hz, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Active, Impedance: 4 Ohms, Power - Max: 700 mW, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 500 Hz ~ 10 kHz, Efficiency - dBA: 90.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).