NS28M-08005-L65-01
NS28M-08005-L65-01 NAC HOLDINGS LIMITED
NS28M-08005-L65-01.pdf
Виробник: NAC HOLDINGS LIMITED
Description: SPEAKER 8OHM 500MW 93DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm)
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 700Hz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 700 Hz ~ 8 kHz
Efficiency - dBA: 93.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 6800 шт:
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 500MW 93DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.102" Dia (28.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 700Hz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 700 Hz ~ 8 kHz, Efficiency - dBA: 93.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).