NS2R-6001-M Ningbo Nenshi
Виробник: Ningbo Nenshi
DC spark-over voltage: 600V±20% / AC discharge current (50Hz,1Sec,10 applications:10A / 10/1000mcs,300 Applications:100A Peak / 8/20mcs,10 Applications:10kA Peak / axial L60xd8mm / -40…+90C Група товару: Розрядники газонаповнені Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук