NS30M-300001-03
NS30M-300001-03 NAC HOLDINGS LIMITED
NS30M-300001-03.pdf
Виробник: NAC HOLDINGS LIMITED
Description: SPEAKER 300OHM 10MW 105DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.165" Dia (29.60mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 260Hz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Active
Impedance: 300 Ohms
Power - Max: 30 mW
Power - Rated: 10 mW
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 105.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 1053 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 300OHM 10MW 105DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.165" Dia (29.60mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 260Hz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Active, Impedance: 300 Ohms, Power - Max: 30 mW, Power - Rated: 10 mW, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 105.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).