NS40D-08005-02
NS40D-08005-02 NAC HOLDINGS LIMITED
NS40D-08005-02.pdf
Виробник: NAC HOLDINGS LIMITED
Description: SPEAKER 8OHM 500MW 89DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Shape: Round
Technology: Magnetic
Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Terminal Block
Frequency - Self Resonant: 300Hz
Height - Seated (Max): 0.583" (14.80mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1 W
Power - Rated: 500 mW
Frequency Range: 240 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 89.00
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 461 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 500MW 89DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Shape: Round, Technology: Magnetic, Material - Cone: Paper, Polyurethane (PU), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Terminal Block, Frequency - Self Resonant: 300Hz, Height - Seated (Max): 0.583" (14.80mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1 W, Power - Rated: 500 mW, Frequency Range: 240 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 89.00, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).