NS40P-320004-72-03
NS40P-320004-72-03 NAC HOLDINGS LIMITED
NS40P-320004-72-03.pdf
Виробник: NAC HOLDINGS LIMITED
Description: SPEAKER 32OHM 40MW 78DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Bio-Cellulose Diaphragm
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Solder Pads
Height - Seated (Max): 0.283" (7.20mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 100 mW
Power - Rated: 40 mW
Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 78.00
Efficiency - Testing: 100mW/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 2171 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 40MW 78DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Bio-Cellulose Diaphragm, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Solder Pads, Height - Seated (Max): 0.283" (7.20mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 100 mW, Power - Rated: 40 mW, Frequency Range: 20 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 78.00, Efficiency - Testing: 100mW/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).