NS6A15AFT3G Littelfuse Inc.
NS%2CSZNS_6AxxAFT3G_Series_Rev_Feb_2017.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA-FL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 1020pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SMA-FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMA-FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 1020pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 20A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SMA-FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No, Part Status: Obsolete.