NSE-1207-M4-20 Essentra Components
Виробник: Essentra Components
Description: MACHINE SCREW CHEESE SLOTTED M4
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M4
Type: Machine Screw
Length - Overall: 0.889" (22.59mm)
Head Height: 0.102" (2.59mm)
Length - Below Head: 0.787" (20.00mm)
Screw Head Type: Cheese Head
Head Diameter: 0.275" (6.99mm)
Drive Type: Slotted
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MACHINE SCREW CHEESE SLOTTED M4, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M4, Type: Machine Screw, Length - Overall: 0.889" (22.59mm), Head Height: 0.102" (2.59mm), Length - Below Head: 0.787" (20.00mm), Screw Head Type: Cheese Head, Head Diameter: 0.275" (6.99mm), Drive Type: Slotted.