NSE-2009-M5-20 Essentra Components
NSE-2009.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: MACH SCREW FLAT HEAD SLOTTED M5
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread Size: M5
Type: Machine Screw
Length - Overall: 0.893" (22.69mm)
Head Height: 0.106" (2.69mm)
Length - Below Head: 0.787" (20.00mm)
Screw Head Type: Flat Head
Head Diameter: 0.366" (9.30mm)
Drive Type: Slotted
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MACH SCREW FLAT HEAD SLOTTED M5, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread Size: M5, Type: Machine Screw, Length - Overall: 0.893" (22.69mm), Head Height: 0.106" (2.69mm), Length - Below Head: 0.787" (20.00mm), Screw Head Type: Flat Head, Head Diameter: 0.366" (9.30mm), Drive Type: Slotted.