NSHS05A065
NSHS05A065 KYOCERA AVX
NSHS05A065-file.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: DIODE SCHOTTKY 65V 5A NSMC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 5A
Supplier Device Package: nSMC
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 65 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 640 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 65 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 65V 5A NSMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 5A, Supplier Device Package: nSMC, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 65 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 640 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 65 V.