NSP-3200-48
NSP-3200-48 MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NSP-3200
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 3.216KW
Power (Watts): 3.216kW
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 12.83" L x 4.21" W x 1.61" H (325.8mm x 107.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 400 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA
Efficiency: 93.5%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 67 A
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 3.216KW, Power (Watts): 3.216kW, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 12.83" L x 4.21" W x 1.61" H (325.8mm x 107.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 400 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, UKCA, Efficiency: 93.5%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 67 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
NSP-3200-48 NSP-3200-48 Виробник : MEAN WELL NSP-3200-spec.pdf AC/DC, 3216W, Вхід: 90-264VAC/127-400VDC, Вихід: 48V/67A, розміри: 325.8х107х41мм, -20...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
NSP-3200-48 NSP-3200-48 Виробник : MEAN WELL NSP-3200-spec.pdf AC/DC, 3216W, Вхід: 90-264VAC/127-400VDC, Вихід: 48V/67A, розміри: 325.8х107х41мм, -20...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт