NSYPLD8500G Schneider Electric
NSYPLD8500G
Виробник: Schneider Electric
Description: 7035 FS POL 850X465X320 DIN00
Packaging: Box
Color: Gray
Size / Dimension: 33.465" L x 18.307" W (850.00mm x 465.00mm)
Material: Fiberglass/Polyester
Height: 12.598" (320.00mm)
Design: Hinged Door
Ratings: IP43
Container Type: Enclosure
Area (L x W): 613in² (3952cm²)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 7035 FS POL 850X465X320 DIN00, Packaging: Box, Color: Gray, Size / Dimension: 33.465" L x 18.307" W (850.00mm x 465.00mm), Material: Fiberglass/Polyester, Height: 12.598" (320.00mm), Design: Hinged Door, Ratings: IP43, Container Type: Enclosure, Area (L x W): 613in² (3952cm²), Part Status: Obsolete.