NT20CS20DC12V Ningbo Forward Relay
Виробник: Ningbo Forward Relay
1C обмотка 12V, конт. 20A при 220В, 19.5х15.4х15мм Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук