NT90RHASDC12VCB0.6 Ningbo Forward Relay
Виробник: Ningbo Forward Relay
12V, 30A, 1A Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук