NT90RNAE24SB0.9 Ningbo Forward Relay
Виробник: Ningbo Forward Relay
SPST, 24VDC, 40A, contacts 1A, 0.9W Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
Написати відгук