NTE1V020
NTE1V020 NTE Electronics, Inc
movs.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: MOV 20V RMS
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 8.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 1.5J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 33 V
Maximum AC Volts: 20 V
Maximum DC Volts: 26 V
на замовлення 1214 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOV 20V RMS, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 8.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 1.5J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Typ): 33 V, Maximum AC Volts: 20 V, Maximum DC Volts: 26 V.