NTE1V150
NTE1V150 NTE Electronics, Inc
movs.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: MOV 150V RMS
Packaging: Bag
Package / Case: Disc 8.5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 12 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 10J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 135 V
Maximum DC Volts: 210 V
на замовлення 1764 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOV 150V RMS, Packaging: Bag, Package / Case: Disc 8.5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 12 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 10J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Typ): 240 V, Maximum AC Volts: 135 V, Maximum DC Volts: 210 V.