NTPAD8R0LD6A0
NTPAD8R0LD6A0 Murata Electronics North America
L0760E.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: ICL 8 OHM 15% 2.7A 13MM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук