NTS-1200-248US MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-1200
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 48VDC 1KW 1 OUTLET
Features: Auto Power Transfer for UPS Mode, Frequency Control
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 48VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1200 W
Power - Output Surge: 2000 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 48VDC 1KW 1 OUTLET, Features: Auto Power Transfer for UPS Mode, Frequency Control, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 48VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 1200 W, Power - Output Surge: 2000 W.