NTS-300-148UN
NTS-300-148UN MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-300
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 300W
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 48VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: International
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 300 W
Power - Output Surge: 600 W
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: INVERTER 300W, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 48VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 300 W, Power - Output Surge: 600 W.
Інші пропозиції NTS-300-148UN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-300-148UN NTS-300-148UN Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-300 Power Inverters 300W 110VAC 48V 8A UN Outlet Inverter