Продукція > MEAN WELL > NTS-300-224CN
NTS-300-224CN
NTS-300-224CN MEAN WELL
search.aspx?prod=NTS-300
Виробник: MEAN WELL
Power Inverters 300W 230VAC 24V 15A CN Outlet Inverter
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: INVERTER 300W, Packaging: Box, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: China, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 300 W, Power - Output Surge: 600 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-300-224CN NTS-300-224CN Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NTS-300 Description: INVERTER 300W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: China
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 300 W
Power - Output Surge: 600 W