NTS-300-248CN
NTS-300-248CN MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-300
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 300W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 48VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: China
Remote Capability: Yes
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 300 W
Power - Output Surge: 600 W
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: INVERTER 300W, Packaging: Box, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 48VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 8.27" L x 5.12" W x 2.17" H (210mm x 130mm x 55mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: China, Remote Capability: Yes, Part Status: Active, Power - Output Continuous: 300 W, Power - Output Surge: 600 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-300-248CN NTS-300-248CN Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-300 Power Inverters 300W 230VAC 48V 8A CN Outlet Inverter