NTS-750-112US
NTS-750-112US MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-750
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 750W
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 750 W
Power - Output Surge: 1500 W
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: INVERTER 750W, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 750 W, Power - Output Surge: 1500 W.
Інші пропозиції NTS-750-112US
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-750-112US NTS-750-112US Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-750 Power Inverters 750W 12V 75A 110VAC US Outlet Inverter