NTS-750-148UN
NTS-750-148UN MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-750
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 750W
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 48VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: International
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 750 W
Power - Output Surge: 1500 W
на замовлення 3 шт:
Написати відгук
Description: INVERTER 750W, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 48VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 750 W, Power - Output Surge: 1500 W.
Інші пропозиції NTS-750-148UN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-750-148UN NTS-750-148UN Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTS-750 Power Inverters 750W 48V 19A 110VAC UN Outlet Inverter