Продукція > MEAN WELL > NTS-750-224CN
NTS-750-224CN
NTS-750-224CN MEAN WELL
search.aspx?prod=NTS-750
Виробник: MEAN WELL
Power Inverters 750W 24V 38A 230VAC CN Outlet Inverter
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 750W, Packaging: Box, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: China, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 750 W, Power - Output Surge: 1500 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTS-750-224CN NTS-750-224CN Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=NTS-750 Description: INVERTER 750W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: China
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 750 W
Power - Output Surge: 1500 W