NTS-750-248US MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTS-750
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 48VDC 700W 1 OUTLET
Packaging: Bulk
Features: Frequency Control
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 48VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 750 W
Power - Output Surge: 1500 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 48VDC 700W 1 OUTLET, Packaging: Bulk, Features: Frequency Control, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 48VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 750 W, Power - Output Surge: 1500 W.