NTU-1200-112US
NTU-1200-112US MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTU-1200
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 1200W
Packaging: Box
Voltage - Output: 110VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter, UPS
Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: North America
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1200 W
Power - Output Surge: 2000 W
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER 1200W, Packaging: Box, Voltage - Output: 110VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, UPS, Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R (2), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: North America, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 1200 W, Power - Output Surge: 2000 W.
Інші пропозиції NTU-1200-112US
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTU-1200-112US NTU-1200-112US Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTU-1200 Power Inverters 1200W 110Vac12V 120A US Socket W/UPS