NTU-1200-212UN
NTU-1200-212UN MEAN WELL USA Inc.
search.aspx?prod=NTU-1200
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER 1200W
Packaging: Box
Voltage - Output: 230VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter, UPS
Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: International
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1200 W
Power - Output Surge: 2000 W
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: INVERTER 1200W, Packaging: Box, Voltage - Output: 230VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, UPS, Size: 13.11" L x 7.24" W x 2.76" H (333mm x 184mm x 70mm), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 1200 W, Power - Output Surge: 2000 W.
Інші пропозиції NTU-1200-212UN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NTU-1200-212UN NTU-1200-212UN Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=NTU-1200 Power Inverters 1200W 230Vac12V 120A Univrsl Socket W/UPS