Продукція > ONSEMI > NTVB058NSC-L
NTVB058NSC-L
NTVB058NSC-L onsemi
NTVB_Series.pdf
Виробник: onsemi
Description: THYRISTOR 58V 100A DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 222pF
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 77V
Voltage - Off State: 58V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: SMB
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THYRISTOR 58V 100A DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 222pF, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 77V, Voltage - Off State: 58V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: SMB, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 100 A.