Продукція > GAINTA > NUB1057020WH
NUB1057020WH
NUB1057020WH GAINTA
NUB1057020.pdf
Виробник: GAINTA
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 70.6mm; Y: 105mm; Z: 20.5mm; ABS; white
Version: with fixing lugs
Enclosure material: ABS
Body colour: white
Type of enclosure: multipurpose
Flammability rating: UL94HB
Dimension Z: 20.5mm
Dimension X: 70.6mm
Dimension Y: 105mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 70.6mm; Y: 105mm; Z: 20.5mm; ABS; white, Version: with fixing lugs, Enclosure material: ABS, Body colour: white, Type of enclosure: multipurpose, Flammability rating: UL94HB, Dimension Z: 20.5mm, Dimension X: 70.6mm, Dimension Y: 105mm.