Продукція > GAINTA > NUB1057035WH
NUB1057035WH
NUB1057035WH GAINTA
NUB1057035.pdf
Виробник: GAINTA
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 70.6mm; Y: 105mm; Z: 35.5mm; ABS; white
Version: with fixing lugs
Enclosure material: ABS
Body colour: white
Type of enclosure: multipurpose
Flammability rating: UL94HB
Dimension Z: 35.5mm
Dimension X: 70.6mm
Dimension Y: 105mm
на замовлення 54 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 70.6mm; Y: 105mm; Z: 35.5mm; ABS; white, Version: with fixing lugs, Enclosure material: ABS, Body colour: white, Type of enclosure: multipurpose, Flammability rating: UL94HB, Dimension Z: 35.5mm, Dimension X: 70.6mm, Dimension Y: 105mm.