Продукція > GAINTA > NUB1057050RD
NUB1057050RD
NUB1057050RD GAINTA
NUB1057050.pdf
Виробник: GAINTA
Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 70.6mm; Y: 105mm; Z: 50.5mm; ABS; red
Version: with fixing lugs
Enclosure material: ABS
Body colour: red
Type of enclosure: multipurpose
Flammability rating: UL94HB
Dimension Z: 50.5mm
Dimension X: 70.6mm
Dimension Y: 105mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Multipurpose Enclosures, Description: Enclosure: multipurpose; X: 70.6mm; Y: 105mm; Z: 50.5mm; ABS; red, Version: with fixing lugs, Enclosure material: ABS, Body colour: red, Type of enclosure: multipurpose, Flammability rating: UL94HB, Dimension Z: 50.5mm, Dimension X: 70.6mm, Dimension Y: 105mm.