NUS-03.303.3C1
NUS-03.303.3C1 Diwell Electronics
NU-C1-1W.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Packaging: Strip
Package / Case: 8-SMD Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.51" L x 0.43" W x 0.28" H (12.9mm x 10.9mm x 7.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 3.63V
Approval Agency: CE
Efficiency: 74%
Current - Output (Max): 300mA
Voltage - Input (Min): 2.97V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 990 mW
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W, Packaging: Strip, Package / Case: 8-SMD Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.51" L x 0.43" W x 0.28" H (12.9mm x 10.9mm x 7.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 3.63V, Approval Agency: CE, Efficiency: 74%, Current - Output (Max): 300mA, Voltage - Input (Min): 2.97V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 990 mW, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.