NUS-1203.3A
NUS-1203.3A Diwell Electronics
NUS.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SMD Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.54" L x 0.41" W x 0.37" H (13.8mm x 10.5mm x 9.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Efficiency: 74%
Current - Output (Max): 300mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 990 mW
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
на замовлення 34 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SMD Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.54" L x 0.41" W x 0.37" H (13.8mm x 10.5mm x 9.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Efficiency: 74%, Current - Output (Max): 300mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 990 mW, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.