NW-BA-U-20-C01-S01
NW-BA-U-20-C01-S01 NuWaves Engineering
NuPower-Xtender-U-20-C01-Datasheet.pdf
Виробник: NuWaves Engineering
Description: 800 MHz to 1000 MHz, 20 W CW
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук