Продукція > NWS > NW134-49VDE-160
NW134-49VDE-160
  • NW134-49VDE-160
  • NW134-49VDE-160
  • NW134-49VDE-160
  • NW134-49VDE-160
NW134-49VDE-160 NWS
NW134-49-VDE-160.pdf
Виробник: NWS
Category: Insulated Pliers
Description: Pliers; side,cutting,insulated; 160mm; Cut: with side face
Type of tool: pliers
Kind of pliers: cutting; insulated; side
Blade hardness: about 62 HRC
Conform to the norm: EN 60900; VDE
Cutting range: hard wire Ø2mm max; medium hard wire Ø3,5mm max; soft wire Ø6mm max
Pliers length: 160mm
Kind of cut: with side face
на замовлення 41 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Insulated Pliers, Description: Pliers; side,cutting,insulated; 160mm; Cut: with side face, Type of tool: pliers, Kind of pliers: cutting; insulated; side, Blade hardness: about 62 HRC, Conform to the norm: EN 60900; VDE, Cutting range: hard wire Ø2mm max; medium hard wire Ø3,5mm max; soft wire Ø6mm max, Pliers length: 160mm, Kind of cut: with side face.