Продукція > AIPULNION > NWV75-05S12AN
NWV75-05S12AN AIPULNION
Виробник: AIPULNION
DC-DC Converters; 750mW; 260KHz; 62mA; 12V; 1,5kV; Vin 4,75V~5,25V; -40°C~85°C; EFF 75%; Substitute: AM1SR-0512SJZ; B0512S-1WR3; DBE1-0513; NWV75-05S12AN DC NWV75-05S12AN
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC-DC Converters; 750mW; 260KHz; 62mA; 12V; 1,5kV; Vin 4,75V~5,25V; -40°C~85°C; EFF 75%; Substitute: AM1SR-0512SJZ; B0512S-1WR3; DBE1-0513; NWV75-05S12AN DC NWV75-05S12AN, кількість в упаковці: 10 шт.