Продукція > NX2 > NX2016AB-26MHZST1
NX2016AB-26MHZST1
Виробник:
на замовлення 38100 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 8pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 26 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NX2016AB-26MHZ ST1 NX2016AB-26MHZ ST1 Виробник : NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD) NX2016AB-26MHZ%20ST1.pdf Description: CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 8pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 26 MHz