NX2501-12PFS
Код товару: 86434
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Опис: Гніздо на кабель, контакти: гнізда, крок контактів: 2,5мм, 2 контакти, 3А, 250V
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 12
Крок контактів: 2,5 mm