Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15WB473FEAB021
NXFT15WB473FEAB021 Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luNTCforTempeSenso&partno=NXFT15WB473FEAB021
Виробник: Murata Electronics
Description: FD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 4050K
B25/85: 4108K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 0.83" (21.00mm)
Power - Max: 3 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 4050K, B25/85: 4108K, B25/100: 4131K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 0.83" (21.00mm), Power - Max: 3 mW.