Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXFT15XV502FEAB045
NXFT15XV502FEAB045
NXFT15XV502FEAB045 Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luNTCforTempeSenso&partno=NXFT15XV502FEAB045
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3936K
B25/85: 3977K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 5k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.77" (45.00mm)
Power - Max: 3 mW
Написати відгук
Description: FD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3936K, B25/85: 3977K, B25/100: 3989K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 5k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.77" (45.00mm), Power - Max: 3 mW.