Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXRT15XM202EA5B025
NXRT15XM202EA5B025 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 2Kohms B(25/50)3500K 0.27mA 25mm Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук