Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXRT15XV302FA1B010
NXRT15XV302FA1B010 Murata Electronics
pdfdownloadapi?cate=luNTCforTempeSenso&partno=NXRT15XV302FA1B010
Виробник: Murata Electronics
Description: FD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/50: 3936K
B25/85: 3977K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 3k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 0.39" (10.00mm)
Power - Max: 7.5 mW
Написати відгук
Description: FD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/50: 3936K, B25/85: 3977K, B25/100: 3989K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 3k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 0.39" (10.00mm), Power - Max: 7.5 mW.