Продукція > MURATA ELECTRONICS > NXRT15XV502FA5B040
NXRT15XV502FA5B040 Murata Electronics
r44e-3685.pdf
Виробник: Murata Electronics
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 5Kohms B(25/50)3936K 0.17mA 40mm Bulk
Написати відгук