Продукція > DESCO > NZA-100-100
NZA-100-100 Desco
Виробник: Desco
Description: REFLOW NOZZLE 10.0MM X 10.0MM
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Scorpion Rework System
Length: 0.390" (9.91mm)
Width: 0.390" (9.91mm)
Height: 1.770" (44.96mm)
Tip Shape: Nozzle
Tip Type: Rework
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: REFLOW NOZZLE 10.0MM X 10.0MM, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Scorpion Rework System, Length: 0.390" (9.91mm), Width: 0.390" (9.91mm), Height: 1.770" (44.96mm), Tip Shape: Nozzle, Tip Type: Rework.
Інші пропозиції NZA-100-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NZA-100-100 Виробник : Metcal Heat Guns & Nozzles APR Reflow Nozzle 10mm x 10mm