Продукція > DESCO > NZA-130-130
NZA-130-130 Desco
Виробник: Desco
Description: REFLOW NOZZLE 13.0MM X 13.0MM
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Scorpion Rework System
Length: 0.512" (13.00mm)
Width: 0.512" (13.00mm)
Написати відгук
Description: REFLOW NOZZLE 13.0MM X 13.0MM, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Scorpion Rework System, Length: 0.512" (13.00mm), Width: 0.512" (13.00mm), Tip Shape: Nozzle, Tip Type: Rework.
Інші пропозиції NZA-130-130
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NZA-130-130 Виробник : Metcal Heat Guns & Nozzles APR Reflow Nozzle 13mm x 13mm