Продукція > DESCO > NZA-300-300
NZA-300-300 Desco
Виробник: Desco
Description: REFLOW NOZZLE 30.0MM X 30.0MM
Packaging: Box
For Use With/Related Products: Scorpion Rework System
Length: 1.180" (29.97mm)
Width: 1.180" (29.97mm)
Height: 1.780" (45.21mm)
Tip Shape: Nozzle
Tip Type: Rework
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: REFLOW NOZZLE 30.0MM X 30.0MM, Packaging: Box, For Use With/Related Products: Scorpion Rework System, Length: 1.180" (29.97mm), Width: 1.180" (29.97mm), Height: 1.780" (45.21mm), Tip Shape: Nozzle, Tip Type: Rework.
Інші пропозиції NZA-300-300
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NZA-300-300 Виробник : Metcal Heat Guns & Nozzles APR Reflow Nozzle 30mm x 30mm